Přestaň se trápit a vytvoř si vztah, ve kterém ti bude dobře!

Online workshop pro ženy, které chtějí zlepšit svůj současný nebo budoucí vztah.

Během intenzivního workshopu vás čekají online skupinové aktivity, při kterých se zaměříte na vzorce chování, kterými si nevědomě narušujete vaše vztahy.


Co získáte?

 • prohloubíte vaše sebepoznání a sebepřijetí,
 • zapracujete na vašich nejistotách ve vztahu,
 • zbavíte vaše vztahy zátěže minulých zkušeností,
 • najdete váš prostor ve vztahu,
 • získáte pocit kontroly nad vaším životem.


Jakým způsobem budete pracovat?

 • skupinová práce pomocí technik a metod Gestalt terapie,
 • formulování konkrétních kroků v rámci osobního koučinku,
 • vedená příprava na setkání v domácím prostředí,
 • individuální podpora mezi setkáními.


A navíc...

Workhop zahrnuje analýzu vašeho nativního horoskopu podle principů psychologické astrologie, která vám umožní poznat vaše fungování ve vztazích a přizpůsobit aktivity workshopu vašim specifickým potřebám.

 

Informace o workshopu

Program

Šest setkání každý týden ve čtvrtek od 19:00 do 21:00 na platformě Zoom (počáteční datum dohodou).

 1. Úvod a seznámení. Identifikace mých problémů ve vztahu.
 2. Diagnóza pomocí práce s postavením Měsíce, Venuše a Marsu v nativním horoskopu.
 3. Zodpovědnost za moje emoce, pocity, reakce: uvědomění si vlastního podílu na vztahových problémech.
 4. Můj prostor ve vztahu (osobní limity, respekt a seberespekt, kde začíná partnerův prostor,..)
 5. Přijetí reality ve vztahu: já jsem já a ty jsi ty. Fantazie vs. skutečný kontakt.
 6. Co jsem si uvědomila, jak jsem pokročila a jaká je realita mého vztahu? Závěr.

 

Cena

Workshop (6 x 2 hodiny): 4.500 Kč

 

Rezervace

Přihlásit se můžete telefonicky na čísle +420 607 279 329 (Petra Slade) nebo přes e-mail.

Potvrzení vaší rezervace nastane po zaplacení zálohy ve výši 2.500 Kč. Platbu můžete provést převodem na účet nebo v hotovosti v kanceláři Petry Slade v Hutích pod Třemšínem (po dohodě). Od 31. března 2020 je záloha nevratná.

Platbu zbývajících 2.000 Kč je nutné provést nejpozději 10. dubna 2020.

 

Lektorky

Kateřina Srbková

Gestalt terapeutka

Petra Slade

Osobní koučka

Odezvy na předešlé workshopy

caret-down caret-up caret-left caret-right
Klára B.

Když trávíte čas s Petrou, cítíte absolutní klid a jste sami sebou, protože Petra vám dá prostor se uvolnit a důvěřuje vám. Nemusíte nic, jste pro ni úžasní přesně takoví jací jste. Čistí a pravdiví. I o tom je její práce - učí lidi přijímat se za každých podmínek a posouvat své limity a možnosti s trpělivostí dál.

Hynek F. Německo

Aktivního týdne na Costa Blanca jsem se účastnil naprostou náhodou a neplánovaně. Všechno bylo zařízeno, domluveno a organizátorky se velice aktivně staraly, abychom byli všichni šťastní. Bydleli jsme v krásné a prostorné vilce s roztomilým bazénkem přímo před domem.

V domě od samého začátku panovala velice přátelská atmosféra. Během chvíle jsme si mezi sebou vytvořili takřka rodinnou atmosféru. I když jsem byl v celé skupině jediný muž, dámy mě mezi sebe velice vlídně přijaly, respektovaly a celou dobu jsem se cítil příjemně.

Gestalt terapie v podání Kateřiny, byla z větší části pojatá jako skupinová aktivita. Na každý den měla Katka připravenou fyzickou techniku. V první části jsme se věnovali technice prakticky a na závěr bylo vyhodnocení a pocity.

Jsem moc rád, že byla příležitost přidat se k aktivnímu a transformačnímu pobytu ve Španělsku.  Díky všem za aktivní pobyt a přeji do budoucna hodně úspěchu a švandy.

Petra S. Česká republika

Na aktivní týden ve Španělsku jsem se předem velmi těšila, protože práci Kateřiny (Gestalt terapeutka) dobře znám a jsem nadšená svým pokrokem. Věděla jsem, že celá akce bude dobře zorganizovaná, protože se na Kateřinu můžu vždy spolehnout. Těšila jsem se též na krásné prostředí a počasí, které Costa Blanca nabízí.

Z tohoto týdne si odvážím nová přátelství a terapeutické a sebepoznávací techniky, které mi pomohly pochopit další část mého já a mého jednání. Uvědomila jsem si své různé stránky, se kterými teď můžu lépe fungovat a využít jich jak k lepším výsledkům, tak k lepšímu prožívání různých situací. Odvážím si úžasný pocit, že se ve mě cosi pohnulo k lepšímu, avšak slova to nedokážou popsat.

Těším se na další akci a rozhodně řeknu všem známým ať jedou se mnou!

Klára B. Česká republika

Na aktivní týden ve španělské Moraira jsem se nesmírně těšila. Za prvé jsem se neváhala přihlásit po přečtení úžasně nabitého programu a za druhé jsem vnitřně cítila, že bych se mohla vrátit "jiná".  
Jsem bohatší - získala jsem za ten krátký čas nové přátele.  Úžasné, pozitivně smýšlející lidi, se kterými jsem si měla tolik co říct a kteří mě svými vhledy a životními příběhy inspirovali k lepšímu JÁ. Děkuji, že jste!

S úctou k vám, Klára

Simona M. Španělsko

Užila jsem si plnými doušky mého krátkého pobytu u moře. Poznala skvělé lidičky, odpočinula od mého každodenního stresu, a dokázala jsem se relaxovat při pěkném povídání, józe, procházkami a skvělém jídle. Celý pobyt na mě působila skvělá, usměvavá, oddychová atmosféra lidí, které jsem neznala, ale kteří se zúčastnili pobytu jako já a cítila jsem pocit sblíženosti, vřelého, milého jednání, jemného afektu a otevřených srdcí.

Petře moc děkuji za velmi silnou pozitivní energii, kterou jsem pocítila při našem povídání, jeji objektivní pohled na můj projekt mi otevřel mysl a poznání o různorodem uskutečnění mých snů a tímto i splnění mých životních cílů. Jistě mi dodala odvahu a namířila lépe mou perspektivu profesní budoucnosti.

Děkuji Katce, která se mi dostala pod kůži, velmi ji oceňuji jako člověka, je velká osobnost. Děkuji za to, že jsem ji mohla poznat osobně a načerpat sebepoznání z jejího pohledu. Září z ní její skromnost, umění naslouchat a chápat.

Klára Ž.

Přišla jsem s problémy, s hlavou plnou starostí, a tak jako zacyklená v těch svých problémech. Odcházím s plánem jak z toho ven, a odcházím lehčí o spoustu nefunkčních vzorců chování a bloků a to je fajn, to mi hodně pomohlo. Na workshopu byla úžasná organizace, úžasná kombinace terapie a koučinku.

Katka je terapeut, který má neuvěřitelně citlivé vedení a opravdu umí člověku pomoct, i v tom, když se bojí podívat na nějaké bolístky.

Koučink nás posunul dopředu. Petra je neuvěřitelně energický tvor, který ví, jak popostrčit dopředu a ví, že všechno se dá řešit, že je důležité se na problémy podívat a otočit je tak, abychom se naučili je řešit a podívali se na ně tak, abychom se z nich dostali ven.

 

Petra K.

Účastnila jsem se víkendového transformačního retreatu pod vedením Kateřiny a Petry. Celkovou akci můžu jenom doporučit, pomohla mi k ujasnění si spousty věcí, odcházím s novým naplněním, dostala jsem výsledek velmi odborné a profesionální práce, cítím se plná energie, našla jsem si novou inspiraci i další nové nápady.

Celé vedení bylo velmi profesionální. Spojení odborné terapeutické práce s osobním koučinkem je podle mě výborný nápad.

Prostředí bylo výborné včetně pohoštění a myslím si, že si to holky velmi pečlivě připravily. Doporučuji všem, kteří by rádi udělali něco pro sebe, v dnešním náročném životě je to nezbytné a patří to k dobré hygieně naší duše, naší mysli, takže doporučuji. [transkript mluveného slova, 25. 8. 2018]