JAK UMĚT ŘÍCT NE

Pětidenní workshop asertivity ve Španělsku

Nestíháte, protože vás neustále někdo nebo něco vyrušuje?

Neumíte říct ne, protože nechcete druhé zklamat?

Vyhýbáte se různým konverzacím či situacím, protože neumíte říct ne?

Neustále vymýšlíte důvody jak někoho neodmítnout?

Odcházíte z obchodu s něčím, co jste nechtěli?

Děláte přesčasy nebo práci navíc, přestože to není vaše povinnost?

Máte strach, že vás nebudou mít ostatní rádi, když jim nevyhovíte?

Kupujete si přízeň druhých?

Pokud jste na některé z těchto otázek odpověděli kladně, tento intenzivní víkendový trénink asertivity je právě pro vás!

Osobní koučka Petra Slade a Gestalt terapeutka Kateřina Srbková vás provedou workshopem zaměřeným na vaši asertivitu, tedy schopnost nastavit limity jak sobě tak ostatním a zajistit si respekt vašeho osobního prostoru, ať už v práci, ve vztahu nebo v rodině. Čeká vás intenzivní práce na osobním rozvoji v malé skupině, pohyb na čerstvém vzduchu, dobré jídlo a kvalitní víno.

Kateřina Srbková | Gestalt terapeutka

Pomocí skupinových cvičení v uvolněném a zábavném prostředí se budete snažit objevit vaše vlastní prostředky ke zvýšení sebevědomí, upevnění vaší vnitřní autority a objevení vašeho potenciálu. Moje práce s osobním rozvojem stojí na sebepoznání, sebepřijetí a z pozitivního vztahu k sobě a ke svému tělu.

Petra Slade | Osobní koučka

Pomohu vám skloubit nově nabyté poznatky a vnitřní postoje s vaším zaběhnutým životem, ke kterému se vrátíte domů. Společně najdeme způsoby, jak si uchovat vnitřní klid, nadhled a sebejistotu v to kým jste a za čím jdete. Z pobytu si odnesete proveditelné kroky, které vás budou motivovat do dalších týdnů a měsíců.

Součástí workshopu je výstup na las Peñas de Herrera, návštěva vinařství v oblasti D.O. Campo de Borja a gastronomické zážitky typické pro španělské vnitrozemí. Trénink se bude konat v horské vesničce Talamantes v přírodním parku Moncayo, přibližně hodinu od Zaragozy směrem na západ, v polovině cesty mezi Barcelonou a Madridem.

Prakticky neobydlené Iberské hory ve španělském vnitrozemí nabízí spoustu krásných vycházek a výšlapů přímo z místa konání tréninku.

V okolí vesnice Talamantes se nachází několik nižších i vyšších kopců a skalnatých útvarů, zvládnutelných i pro nezkušené turisty.

Nejdůležitějším místním produktem hned po olivovém oleji je víno převážně z odrůdy Garnacha, které samozřejmě ochutnáte.

Informace o pobytu

Termín: 5. - 9. června 2019 (5 dní / 4 noci)

Místo: Talamantes v Iberských horách, okres Zaragoza (Aragonie)

Cena: 9.500 Kč + doprava a pojištění na vlastní zodpovědnost

Je pobyt určený pro vás?

 • váš věk se pohybuje v rozmezí 25 - 55 let,
 • přejete si být asertivnější,
 • máte chuť zkusit něco nového.

 

Co všechno je v ceně pobytu?

 • polopenze,
 • 4 noci ve vile s dvoulůžkovými ložnicemi,
 • workshopy zaměřené na asertivitu,
 • pěší turistika po okolních horách,
 • členství v uzavřené FB skupině pro účastníky pobytu, kde najdete podporu, inspiraci a nápady,
 • Bonus: dvě online konzultace po konci pobytu.

Na vlastní náklady:

 • letenka do Barcelony / Madridu / Zaragozy
 • rychlovlak do Zaragozy
 • cestovní a zdravotní pojištění
 • kapesné

 

Cena

Cena pobytu: 9.500 Kč + doprava a pojištění na vlastní zodpovědnost a náklady

Přihlásit se můžete nejpozději do 31. května 2019 vyplněním rezervačního formuláře na konci stránky, telefonicky na čísle +420 607 279 329 (Petra Slade) nebo na e-mailu info@incorporeveritas.com. Tím vám vznikne předběžná rezervace.

Potvrzení vaší rezervace nastane po zaplacení zálohy ve výší 50% z celkové ceny. Platbu můžete provést převodem na účet nebo v hotovosti v kanceláři Petry Slade v Hutích pod Třemšínem (po dohodě).

 

Stornovací podmínky

Při zrušení účasti:

 • více než 30 dní před zahájením - storno poplatek 30% z celkové částky,
 • 30 - 14 dní před zahájením - storno poplatek 50% z celkové částky,
 • 14 - 1 dní před zahájením - storno poplatek 100% z celkové částky.

 

Ubytování

Vila na kraji vesnice Talamantes s dvoulůžkovými pokoji, koupelnami, wifi připojením a s pračkou. Součástí vily je i venkovní kuchyň s grilem a s krytým sezením.

Rezervační formulář

Vyberte si přibližný termín, který chcete rezervovat.

Vaše rezervace se stane závaznou po zaplacení 5.000 Kč podle instrukcí, které vám co nejdříve pošleme na e-mail. Děkujeme.

Odezvy na předešlý pobyt

caret-down caret-up caret-left caret-right
Klára B. Česká republika

Na aktivní týden ve španělské Moraira jsem se nesmírně těšila. Za prvé jsem se neváhala přihlásit po přečtení úžasně nabitého programu a za druhé jsem vnitřně cítila, že bych se mohla vrátit "jiná". Jak a v čem jiná, to jsem však netušila. Teď už to mohu konečně popsat - vylepšila jsem ještě více své stravovací návyky díky brilantně připravené Emě, protáhla jsem si tělo s laskavou jógou pod dohledem Lucky a vyzkoušela si různá bioenergetická cvičení pod příjemnou taktovkou Katky.

A ta jinakost ? Jsem bohatší - získala jsem za ten krátký čas nové přátele.  Úžasné, pozitivně smýšlející lidi, se kterými jsem si měla tolik co říct a kteří mě svými vhledy a životními příběhy inspirovali k lepšímu JÁ. Děkuji, že jste!

S úctou k vám, Klára

Hynek F. Německo

Aktivního týdne na Costa Blanca jsem se účastnil naprostou náhodou a neplánovaně. Cílem pro mě bylo překročit svůj vlastní stín a seznámit se s docela jiným světem, novými lidmi. Snažil jsem se k tomu stavět otevřeně a předem neměl žádné konkrétní očekávání. Docela jednoduše… užít si road trip autem do Španělska, poznat nové lidi a strávit aktivně pár pěkných dní u moře.

Organizace týdne byla především v režii Emy s Katkou. Jejich práci hodnotím na jedničku. Všechno bylo zařízeno, domluveno a velice aktivně se staraly, abychom byli všichni šťastní. Bydleli jsme v krásné a prostorné vilce s roztomilým bazénkem přímo před domem.

V domě od samého začátku panovala velice přátelská atmosféra. Během chvíle jsme si mezi sebou vytvořili takřka rodinnou atmosféru. I když jsem byl v celé skupině jediný muž, dámy mě mezi sebe velice vlídně přijaly, respektovaly a celou dobu jsem se cítil příjemně.

Významnou součástí týdne byla zdravá výživa, konkrétně makrobiotická výživa. Ačkoliv mám rád dobré jídlo, tak stravování není přímo má životní priorita. O makrobiotické výživě jsem do té doby nikdy neslyšel. Ema vedla informačně nabité semináře a praktické ukázky vaření. Koncept přirozeného stravování podle čtyřech ročních období bylo ústřední téma celého týdne. Všechny dámy se očividně stravování aktivně věnují a ze seminářů byly nadšené. I mě jako naprostého laika a spontánního všežravce semináře fascinovaly. O třech čtvrtinách ingrediencí jsem ani netušil, že existují. Ochutnat makrobiotickou kuchyni byl gastronomický zážitek.

Jóga a pohyb byla další významná část programu. Naše Áčarja Lucka se věnuje józe mnoho let a je zkušená jogínka + instruktorka. Lekce měly několik témat. Soustředili jsme se na práci s dechem, s čakrami, sklidnění, vnímání energie a seznámil jsme se s několika Ásanami. V rámci týdne byl prostor i k výstupu na horu Ifach a maják v blízkosti.

Gestalt terapie v podání Kateřiny, byla z větší části pojatá jako skupinová aktivita. Na každý den měla Katka připravenou fyzickou techniku. V první části jsme se věnovali technice prakticky a na závěr bylo vyhodnocení a pocity.

Jsem moc rád, že byla příležitost přidat se k aktivnímu a transformačnímu pobytu ve Španělsku. Rozšířil jsem si tady obzory v oblasti výživy, byla příležitost zacvičit jógu. Bylo moc fajn poznat nové lidi, nahlédnout vzájemně do svých životů a to celé v krásném prostředí. Každý z nás je osobnost, prožil hezké i těžké chvíle. Jako společný jmenovatel bych u všech lidí viděl vitalitu a houževnatost. Hledají vytrvale cestu jak překonávat problémy, sama sebe, být lepší člověk, vědět víc, žít šťastný a naplněný život. U mě konkrétně nedošlo k transformaci o 180 stupňů. Z pobytu jsem si odnesl řadu informací a poznatků. V svém životě to budu po částech zkoušet implementovat a pozorovat důsledky. Díky všem za aktivní pobyt a přeji do budoucna hodně úspěchu a švandy.

Petra S. Česká republika

Na aktivní týden ve Španělsku jsem se předem velmi těšila, protože práci Kateřiny (Gestalt terapeutka) dobře znám a jsem nadšená svým pokrokem. Věděla jsem, že celá akce bude dobře zorganizovaná, protože se na Kateřinu můžu vždy spolehnout. Těšila jsem se též na krásné prostředí a počasí, které Costa Blanca nabízí.

Během tohoto týdne a dobře promyšleného programu jsem poznala nové zajímavé lidi. Vytvořili jsme si příjemnou atmosféru a vřelé vztahy, založené na důvěře a porozumění. Každý účastník byl zajímavá osobnost, od které jsem se mohla inspirovat a mnohému přiučit. Naoplátku jsem měla příležitost s některými z nich popovídat a otevřít jim nové možnosti a motivovat je k odvážným krokům. Prožili jsme společně krásné chvíle u moře i bazénu, při výšlapu hory Ifach, při courání po pláži i při večerním posezení a povídání.

Z workshopů přirozeného stravování, které vedla Ema, jsem si odnesla nadšení a chuť stravovat se jinak, lépe. Už při obědě jsem se těšila na večeři a co nového vyzkouším a naučím se! Mám spoustu nových receptů, které chci (a již jsem začala) používat. Jsou jednoduché a z kvalitních potravin, po kterých se cítím dobitá energií a sílou. Každý den jsme zažili úžasnou lekci jógy s Luckou a já mám velkou chuť jógu praktikovat i nadále, protože je darem pro mé tělo i mysl.

Z tohoto týdne si odvážím nová přátelství a dokonci i plány a nápady pro byznys akce, které chci realizovat s některými z účastníků. Mám nový network lidí, na které se můžu obrátit pro odbornou radu nebo je doporučit ve svém okolí, na základě důvěry. Odvážím si terapeutické a sebepoznávací techniky, které budu používat ve své práci s klienty jako jejich osobní a profesní koučka. Jsou to techniky, které mi pomohly pochopit další část mého já a mého jednání. Uvědomila jsem si své různé stránky, se kterými teď můžu lépe fungovat a využít jich jak k lepším výsledkům, tak k lepšímu prožívání různých situací. Odvážím si úžasný pocit, že se ve mě cosi pohnulo k lepšímu, avšak slova to nedokážou popsat.

Těším se na další akci v květnu 2019 a rozhodně řeknu všem svým kamarádkám, kamarádům, rodině, známým a v mém profesionálním networku ať jedou se mnou!

Petra Slade, ČR

Simona M. Španělsko

Užila jsem si plnými doušky mého krátkého pobytu u moře. Poznala skvělé lidičky, odpocinula od mého každodenního stresu, a dokázala jsem se relaxovat při pěkném povídání, józe, procházkami a skvělém makrobiotickém jídle.

Jógu jsem vyzkoušela poprvé a velmi mě pozitivně překvapila. Určitě u ní zůstanu. Dozvěděla jsem se mnoho o makrobioticke stravě, její produkty, přípravě a poznání o tom, jak je vše velice chutné mi ukázalo jak snadně můžu dále pokračovat i doma. Recyklace a reutilizace byla na místě celého pobytu a příjemně mě překvapila.
Celý pobyt na mě působila skvělá, usměvavá, oddychová atmosféra lidí, které jsem neznala, ale kteří se zúčastnili pobytu jako já a cítila jsem pocit sblíženosti, vřelého, milého jednání, jemného afektu a otevřených srdcí.

Petře moc děkuji za velmi silnou pozitivní energii, kterou jsem pocítila při našem povídání, jeji objektivní pohled na můj projekt mi otevřel mysl a poznání o různorodem uskutečnění mých snů a tímto i splnění mých životních cílů. Jistě mi dodala odvahu a namířila lépe mou perspektivu profesní budoucnosti. Emě za perfektní kuchyñ, Lucii za jedinečné hodiny jógy, a určitě Katce, která se mi dostala pod kůži, velmi ji oceňuji jako člověka, velká osobnost. Děkuji za to, že jsem ji mohla poznat osobně a načerpat sebepoznání z jejího pohledu. Září z ní její skromnost, umění naslouchat a chápat.