Programy

Získejte pocit spokojenosti se sebou a svým životem a naučte se lépe fungovat ve vztazích.

Jste sama a nedaří se vám najít kvalitní vztah? Jste ve vztahu a máte pocit, že by to mohlo fungovat lépe? Opakují se ve vašich vztazích pořád ty samé konflikty a problémy?

Vaše vztahy stojí a padají na tom, jak jste v pohodě sama se sebou, jak se máte ráda, jak se respektujete, jak o sebe pečujete a jak sama sobě dáváte prostor ve vašem životě. Kvalitní vztah není o tom, že tohle všechno někdo udělá za vás. Kvalitní vztah je o tom, že je vám dobře s někým, kdo vás respektuje, miluje, dává vám prostor a pečuje o vás tak, jak mu to vaším vlastním chováním k sobě samotné ukážete.

Během našich konzultací a programů zjistíte, co je vaším problémem ve vztazích, jak efektivně nastavovat hranice sobě i ostatním, jak rozpoznávat a komunikovat vaše skutečné potřeby, naučíte se být sama sobě spolehlivou oporou, zbavíte se emoční závislosti na ostatních a zapracujete na vašich nevyřešených tématech z dětství. Výsledkem naší společné práce bude vaše posílené sebevědomí a seberespekt jako základní kameny vašeho zdravého fungování ve vztahu, ať už v současném nebo budoucím.

Orientační konzultace
Během orientačního rozhovoru se poznáme a prodiskutujeme vaše potřeby a očekávání předtím, než se rozhodnete pro některý z našich programů.
750 Kč
45 minut

Jedno online terapeutické nebo koučinkové sezení (1 x 45 minut)

Poznávací program
Během jednoho měsíce zmapujete vaše emoční problémy, identifikujete vzorce chování, kterými negativně ovlivňujete váš partnerský život a získáte konkrétní postupy k řešení vašich potíží.
4.500 Kč
4 týdny

Dvě online sezení terapie (2 x 60 minut)

Jedno offline/online dvojhodinové sezení koučinku (1 x 120 minut)

E-mailová podpora během jednoho měsíce

Sleva 5 % na jeden libovolný program a na jeden pobyt

Dlouhodobý program
Navíc k základnímu programu intenzivně zapracujeme na odstranění destruktivního chování podle nevědomých vzorců z dětství, čímž získáte větší kontrolu nad vaším vztahovým životem. Budeme vaším důvěrným ženským kruhem celý půlrok.
22.500 Kč
6 měsíců

12 online sezení terapie (12 x 60 minut)

6 offline/online dvojhodinových sezení koučinku (6 x 120 minut)

E-mailová a Whatsapp podpora během šesti měsíců

Sleva 20 % na jeden libovolný program a na jeden pobyt