Osobní koučink

Tento populární výraz teď zaslechnete všude kolem sebe. Zjistíte, že špičkoví atleti, sportovci, hollywoodské hvězdy, multimilionáři, ředitelé, ale i řadoví zaměstnanci a maminky na mateřské pracují s koučem. Někdy i s několika najednou.

Koučink má mnoho podob a každý kouč je unikátní. Záleží na jeho charakteru, životním příběhu i zkušenostech, studiích a technikách, kterým se věnuje. Existují koučové, kteří používají zákon přitažlivosti, psychoterapii, výkonnostní koučové, hypno koučové, holističtí koučové, transformační koučové a další.

Koučuje se v různých oblastech: vztahy, intimní život, práce, kariéra, sebevědomí, zdraví, sportovní výkony, byznys, wellbeing, emoce, rodina, osobní a profesní růst a další.

Koučink je ve své podstatě důvěrná konverzace s velkým pozitivním vlivem na váš život. Je to bezpečný prostor být sám/sama sebou bez předstírání, zatajování, nalhávání si a především bez toho, aby vás někdo soudil nebo vám radil.

Kouč ve vás plně věří a podporuje vás. Posouvá vás za hranice vašich dosavadních možností. Otevírá s vámi nový svět, který se zdál nemožný. Je to váš čas, kdy si uvědomíte, co chcete, proč to chcete a jak toho dosáhnout.

Překonáváte sami sebe, svoje vlastní překážky. Zkoušíte, vymýšlíte, plánujete, bojíte se, váháte, učíte se, chybujete, ale především se posouváte kupředu.

Vaše osobnost se tranformuje. Máte více sebevědomí, kuráže, jistoty, pohody, klidu, radosti, naplnění. Vy a váš život se mění. Kouč je váš průvodce a váš největší fanoušek.