Offline víkend na chalupě

Pojeďte s Petrou a s Luckou na víkend do venkovské chalupy!

Prožijeme pohodový a zároveň naučný víkend na chalupě. Telefony, televizi a další rušící elementy vypneme a budeme se věnovat sami sobě a jeden druhému. Večer si zahrajeme karty nebo na kytaru. Zavřeme se do sauny nebo vylezeme za pec a prohřejeme si kosti. Budeme si společně vařit podle dobrých vegetariánskych receptů, které máme ozkoušené, případně využijeme možnosti zajít si na večeři v blízkosti chalupy.

Informace o pobytu

Termín: 25. - 27. ledna 2019

Místo: Budín, Středočeský kraj

Jóga

Jogínka Lucka Nadymáčková vás provede krásnými meditacemi a jógou.

 

Zdravé vztahy

Osobní koučka Petra Slade vás provede programem zaměřeným na zlepšování vašich vztahů, jak partnerských tak osobních či profesionálních. V tomto programu si ukážeme, jak očekávání často vedou ke zklamání. Naučíme se uzavírat si s partnery/kamarády/lidmi vzájemné dohody, které vedou k lepšímu porozumění a zdravějším vztahům. Nejen doma, ale i na pracovišti.

 

Plná penze

Společné vaření vegetariánské stravy.

 

Program je vhodný:
- pro páry i jednotlivce
- pro ženy i muže
- pro maminky/tatínky s dospělými dcerami či syny
- pro všechny, kteří chtějí pohodu a dobré vztahy

Lektorky

Petra Slade | Osobní koučka

V naší společné práci prozkoumáváme vaše sny a přání a nastavujeme životní cíle dle vašich hodnot. Navigujeme vaším každodenním životem, ptáme se proč a zda takových cílů chcete skutečně dosáhnout. Odhalujeme benefity a dopad těchto cílů na váš život a na lidi kolem vás. Společně podnikáme odvážné kroky, vaše sebedůvěra roste. Společně tvoříme vaše sny rychleji a efektivněji, s jasností a radostí.

Lucie Nadymáčková | Jogínka

Tělesný pohyb je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Jóga v sobě obsahuje mnohem více, než možnost rozhýbat a zpružnit tělo. Je i způsobem jak se napojit na tělo, jak prožívat skutečnost, že naše já se neskládá pouze z duševních pochodů, na které se naše existence často omezuje, ale že jsme především tělo. Pomocí více či méně náročných asán získáte trpělivost a laskavost ke svému tělu.

Rezervační formulář

Vyberte si přibližný termín, který chcete rezervovat.

Vaše rezervace se stane závaznou po zaplacení 5.000 Kč podle instrukcí, které vám co nejdříve pošleme na e-mail. Děkujeme.

Odezvy účastníků

caret-down caret-up caret-left caret-right
Klára B. Česká republika

Vyrazit si na offline víkend s Petrou a Luckou není jen o tom, vypnout mobil, zacvičit si jógu a probrat naše vztahy. Víte, tohle je mnohem více, než si dovedete představit.
Když trávíte čas s Petrou, cítíte absolutní klid a jste sami sebou, protože Petra vám dá prostor se uvolnit a důvěřuje vám. Nemusíte nic, jste pro ni úžasní přesně takoví jací jste. Čistí a pravdiví. I o tom je její práce - učí lidi přijímat se za každých podmínek a posouvat své limity a možnosti s trpělivostí dál.
Stejně tak jóga pod vedením Lucky není jen sled ásán a vědomých nádechů. Pod jejím laskavým vedením cítíte, jak se vaše tělo uvolňuje a vaše mysl přestává zkoumat starosti venku a začíná nalézat, sama od sebe, řešení uvnitř. Protože v tu chvíli víte, že všechy odpovědi máme v sobě.
Jela bych s Petrou a Luckou klidně na kraj světa. Jeďte také a zažijte, jaké to je, jen tak si krásně BÝT.