Pohodový jarní týden ve Španělsku

Užijte si týden klidu a pohody na břehu Středozemního moře!

Nabízíme vám prostor se věnovat vaší psychické pohodě, daleko od kanceláře a každodenního stresu.

Ráno si protáhnete tělo jógou a dodáte si energii zdravou a vyváženou snídaní.

Poté se budete věnovat vašemu osobnímu rozvoji, pomocí zábavných cvičení se lépe poznáte a upevníte vaši sebedůvěru.

Po lehkém a výživném obědě z přirozených ingrediencí můžete relaxovat u bazénu, projít se po údolí nebo se vypravit na nedalekou pláž.

Večer společně posedíme a zaměříme se na zvládání stresu v každodenním životě.

Domů pojedete odpočatí a s vnitřní pohodou, kterou vám jen tak něco nerozhodí.

Odpočinete si od vaší náročné a zodpovědné práce a dopřejete si čas pro sebe, znovu navážete kontakt se svým nitrem a s tím, co je pro vás opravdu důležité. Během skupinových workshopů začnete objevovat vaše skutečné priority a naučíte se prožívat více psychické pohody ve vašem životě.

Během pobytu se budete zdravě a vyváženě stravovat na základe makrobiotiky. Přirozená strava vašemu tělu umožní se pročistit a získat více energie. Poznáte zdravé a jednoduché pokrmy inspirované tradiční španělskou kuchyní, kterými obohatíte váš jídelníček po návratu domů.

Každé ráno si zacvičíte jógu pod vedením brněnské jogínky Lucie Nadymáčkové, během dne si užijete slunce a přirozený pohyb ve vodě i v horách. Ze Španělska se vrátíte odpočatí, opálení, plní energie z úžasných zážitků a obohaceni o nová přátelství.

Informace o pobytu

Termín: 4. - 11. května 2019

Místo: Costa de Valencia na středomořském pobřeží Španělska

Cena: 16.500 Kč + letenky a pojištění na vlastní zodpovědnost

Je pobyt určený pro vás?

 • jste žena nebo muž,
 • váš věk se pohybuje v rozmezí 25 - 55 let,
 • vaše práce je zodpovědná a náročná,
 • máte sedavé zaměstnání,
 • často zažíváte stres, jak v práci tak doma,
 • máte chuť zkusit něco nového.

 

Co všechno je v ceně pobytu?

 • plná penze podle zásad přirozeného stravování,
 • 7 nocí ve vile s dvoulůžkovými ložnicemi,
 • ranní lekce jógy,
 • dopolední skupinová práce inspirovaná Gestalt terapií a Bioenergetikou,
 • večerní workshopy osobního koučinku,
 • jeden delší pochod/výstup během volného dne,
 • členství v uzavřené FB skupině pro účastníky pobytu, kde najdete podporu, inspiraci a nápady,
 • Bonus: dvě online konzultace po konci pobytu.

Na vlastní náklady:

 • letenka / jízdenka do Valencia
 • doprava na místo pobytu (rádi vám pomůžeme s hledáním vhodných spojů)
 • cestovní a zdravotní pojištění
 • kapesné
 • jídlo a nápoje mimo plán (kavárny a restaurace)

 

Cena

Cena pobytu: 16.500 Kč + doprava a pojištění na vlastní zodpovědnost a náklady

Tento pobyt má pouze 10 míst, která se rychle zaplňují. Přihlásit se můžete nejpozději do 25. března 2019 vyplněním rezervačního formuláře na konci stránky, telefonicky na čísle +420 607 279 329 (Petra Slade) nebo na e-mailu info@incorporeveritas.com. Tím vám vznikne předběžná rezervace.

Potvrzení vaší rezervace nastane po zaplacení zálohy ve výší 50% z celkové ceny. Platbu můžete provést převodem na účet nebo v hotovosti v kanceláři Petry Slade v Hutích pod Třemšínem (po dohodě).

Doplatek platby uhraďte nejpozději do 16. dubna 2019.

 

Stornovací podmínky

Při zrušení účasti:

 • více než 30 dní před zahájením - storno poplatek 30% z celkové částky,
 • 30 - 14 dní před zahájením - storno poplatek 50% z celkové částky,
 • 14 - 1 dní před zahájením - storno poplatek 100% z celkové částky.

 

Ubytování

Vila nedaleko pobřeží Středozemního moře v oblasti Costa de Valencia s dvoulůžkovými pokoji, koupelnami, s bazénem, parkovištěm, wifi připojením a s pračkou.

Důležité upozornění: Vyhrazujeme si právo zde prezentovanou vilu případně změnit podle konečného počtu účastníků, v tom případě zaručujeme stejný nebo lepší standart ubytování v oblasti Costa de Valencia nebo Costa Blanca. V případě pochybností se neváhajete na nás obrátit, rádi poskytneme více informací.

 

Lokalita

Vila se nachází mezi vrcholky kopců nedaleko plážového městečka Gandía na hranici Costa de Valencia a Costa Blanca, necelou hodinu autem od mezinárodního letiště ve Valencia.

Lektorky

Kateřina Srbková | Gestalt terapeutka

Pomocí skupinových cvičení v uvolněném, zábavném a pohodovém prostředí se budeme snažit objevit naše vlastní prostředky ke zvýšení psychické pohody, uvědomit si nevědomé chování a vnitřně se zklidnit. Jsem přesvědčená, že jakákoliv změna vychází ze sebepoznání, ze sebepřijetí a z pozitivního vztahu k sobě a ke svému tělu.

Petra Slade | Osobní koučka

Pomohu vám skloubit nově nabyté poznatky a vnitřní postoje s vaším zaběhnutým životem, ke kterému se vrátíte domů. Společně najdeme způsoby, jak si uchovat vnitřní klid, nadhled a sebejistotu v to kým jste a za čím jdete. Z pobytu si odnesete proveditelné kroky, které vás budou motivovat do dalších týdnů a měsíců.

Ema Pokorná | Specialistka na makrobiotickou výživu

Během pobytu poznáte jednoduché jídla na základě obilovin, luštěnin, zeleniny a ovoce, které vás zasytí a dodá vám všechno, co vaše tělo potřebuje. Absence živočišných potravin a lepku vašemu tělu umožní se pročistit a naběhnout na efektivnější metabolizmus.

Lucie NadymáčkováJogínka

Jóga je ideální fyzická aktivita při sedavém zaměstnání. Navíc je i způsobem jak se napojit na tělo a jak prožít skutečnost, že naše já se neskládá pouze z duševních pochodů, na které se naše existence často omezuje. Pomocí více či méně náročných asán získáte trpělivost a laskavost ke svému tělu.

Rezervační formulář

Vyberte si pobyt, který chcete rezervovat.

Vaše rezervace se stane závaznou po zaplacení 50 % celkové částky podle instrukcí, které vám co nejdříve pošleme na e-mail. Děkujeme.

Odezvy na předešlý pobyt

caret-down caret-up caret-left caret-right
Klára B. Česká republika

Na aktivní týden ve španělské Moraira jsem se nesmírně těšila. Za prvé jsem se neváhala přihlásit po přečtení úžasně nabitého programu a za druhé jsem vnitřně cítila, že bych se mohla vrátit "jiná". Jak a v čem jiná, to jsem však netušila. Teď už to mohu konečně popsat - vylepšila jsem ještě více své stravovací návyky díky brilantně připravené Emě, protáhla jsem si tělo s laskavou jógou pod dohledem Lucky a vyzkoušela si různá bioenergetická cvičení pod příjemnou taktovkou Katky.

A ta jinakost ? Jsem bohatší - získala jsem za ten krátký čas nové přátele.  Úžasné, pozitivně smýšlející lidi, se kterými jsem si měla tolik co říct a kteří mě svými vhledy a životními příběhy inspirovali k lepšímu JÁ. Děkuji, že jste!

S úctou k vám, Klára

Hynek F. Německo

Aktivního týdne na Costa Blanca jsem se účastnil naprostou náhodou a neplánovaně. Cílem pro mě bylo překročit svůj vlastní stín a seznámit se s docela jiným světem, novými lidmi. Snažil jsem se k tomu stavět otevřeně a předem neměl žádné konkrétní očekávání. Docela jednoduše… užít si road trip autem do Španělska, poznat nové lidi a strávit aktivně pár pěkných dní u moře.

Organizace týdne byla především v režii Emy s Katkou. Jejich práci hodnotím na jedničku. Všechno bylo zařízeno, domluveno a velice aktivně se staraly, abychom byli všichni šťastní. Bydleli jsme v krásné a prostorné vilce s roztomilým bazénkem přímo před domem.

V domě od samého začátku panovala velice přátelská atmosféra. Během chvíle jsme si mezi sebou vytvořili takřka rodinnou atmosféru. I když jsem byl v celé skupině jediný muž, dámy mě mezi sebe velice vlídně přijaly, respektovaly a celou dobu jsem se cítil příjemně.

Významnou součástí týdne byla zdravá výživa, konkrétně makrobiotická výživa. Ačkoliv mám rád dobré jídlo, tak stravování není přímo má životní priorita. O makrobiotické výživě jsem do té doby nikdy neslyšel. Ema vedla informačně nabité semináře a praktické ukázky vaření. Koncept přirozeného stravování podle čtyřech ročních období bylo ústřední téma celého týdne. Všechny dámy se očividně stravování aktivně věnují a ze seminářů byly nadšené. I mě jako naprostého laika a spontánního všežravce semináře fascinovaly. O třech čtvrtinách ingrediencí jsem ani netušil, že existují. Ochutnat makrobiotickou kuchyni byl gastronomický zážitek.

Jóga a pohyb byla další významná část programu. Naše Áčarja Lucka se věnuje józe mnoho let a je zkušená jogínka + instruktorka. Lekce měly několik témat. Soustředili jsme se na práci s dechem, s čakrami, sklidnění, vnímání energie a seznámil jsme se s několika Ásanami. V rámci týdne byl prostor i k výstupu na horu Ifach a maják v blízkosti.

Gestalt terapie v podání Kateřiny, byla z větší části pojatá jako skupinová aktivita. Na každý den měla Katka připravenou fyzickou techniku. V první části jsme se věnovali technice prakticky a na závěr bylo vyhodnocení a pocity.

Jsem moc rád, že byla příležitost přidat se k aktivnímu a transformačnímu pobytu ve Španělsku. Rozšířil jsem si tady obzory v oblasti výživy, byla příležitost zacvičit jógu. Bylo moc fajn poznat nové lidi, nahlédnout vzájemně do svých životů a to celé v krásném prostředí. Každý z nás je osobnost, prožil hezké i těžké chvíle. Jako společný jmenovatel bych u všech lidí viděl vitalitu a houževnatost. Hledají vytrvale cestu jak překonávat problémy, sama sebe, být lepší člověk, vědět víc, žít šťastný a naplněný život. U mě konkrétně nedošlo k transformaci o 180 stupňů. Z pobytu jsem si odnesl řadu informací a poznatků. V svém životě to budu po částech zkoušet implementovat a pozorovat důsledky. Díky všem za aktivní pobyt a přeji do budoucna hodně úspěchu a švandy.

Petra S. Česká republika

Na aktivní týden ve Španělsku jsem se předem velmi těšila, protože práci Kateřiny (Gestalt terapeutka) dobře znám a jsem nadšená svým pokrokem. Věděla jsem, že celá akce bude dobře zorganizovaná, protože se na Kateřinu můžu vždy spolehnout. Těšila jsem se též na krásné prostředí a počasí, které Costa Blanca nabízí.

Během tohoto týdne a dobře promyšleného programu jsem poznala nové zajímavé lidi. Vytvořili jsme si příjemnou atmosféru a vřelé vztahy, založené na důvěře a porozumění. Každý účastník byl zajímavá osobnost, od které jsem se mohla inspirovat a mnohému přiučit. Naoplátku jsem měla příležitost s některými z nich popovídat a otevřít jim nové možnosti a motivovat je k odvážným krokům. Prožili jsme společně krásné chvíle u moře i bazénu, při výšlapu hory Ifach, při courání po pláži i při večerním posezení a povídání.

Z workshopů přirozeného stravování, které vedla Ema, jsem si odnesla nadšení a chuť stravovat se jinak, lépe. Už při obědě jsem se těšila na večeři a co nového vyzkouším a naučím se! Mám spoustu nových receptů, které chci (a již jsem začala) používat. Jsou jednoduché a z kvalitních potravin, po kterých se cítím dobitá energií a sílou. Každý den jsme zažili úžasnou lekci jógy s Luckou a já mám velkou chuť jógu praktikovat i nadále, protože je darem pro mé tělo i mysl.

Z tohoto týdne si odvážím nová přátelství a dokonci i plány a nápady pro byznys akce, které chci realizovat s některými z účastníků. Mám nový network lidí, na které se můžu obrátit pro odbornou radu nebo je doporučit ve svém okolí, na základě důvěry. Odvážím si terapeutické a sebepoznávací techniky, které budu používat ve své práci s klienty jako jejich osobní a profesní koučka. Jsou to techniky, které mi pomohly pochopit další část mého já a mého jednání. Uvědomila jsem si své různé stránky, se kterými teď můžu lépe fungovat a využít jich jak k lepším výsledkům, tak k lepšímu prožívání různých situací. Odvážím si úžasný pocit, že se ve mě cosi pohnulo k lepšímu, avšak slova to nedokážou popsat.

Těším se na další akci v květnu 2019 a rozhodně řeknu všem svým kamarádkám, kamarádům, rodině, známým a v mém profesionálním networku ať jedou se mnou!

Petra Slade, ČR

Simona M. Španělsko

Užila jsem si plnými doušky mého krátkého pobytu u moře. Poznala skvělé lidičky, odpocinula od mého každodenního stresu, a dokázala jsem se relaxovat při pěkném povídání, józe, procházkami a skvělém makrobiotickém jídle.

Jógu jsem vyzkoušela poprvé a velmi mě pozitivně překvapila. Určitě u ní zůstanu. Dozvěděla jsem se mnoho o makrobioticke stravě, její produkty, přípravě a poznání o tom, jak je vše velice chutné mi ukázalo jak snadně můžu dále pokračovat i doma. Recyklace a reutilizace byla na místě celého pobytu a příjemně mě překvapila.
Celý pobyt na mě působila skvělá, usměvavá, oddychová atmosféra lidí, které jsem neznala, ale kteří se zúčastnili pobytu jako já a cítila jsem pocit sblíženosti, vřelého, milého jednání, jemného afektu a otevřených srdcí.

Petře moc děkuji za velmi silnou pozitivní energii, kterou jsem pocítila při našem povídání, jeji objektivní pohled na můj projekt mi otevřel mysl a poznání o různorodem uskutečnění mých snů a tímto i splnění mých životních cílů. Jistě mi dodala odvahu a namířila lépe mou perspektivu profesní budoucnosti. Emě za perfektní kuchyñ, Lucii za jedinečné hodiny jógy, a určitě Katce, která se mi dostala pod kůži, velmi ji oceňuji jako člověka, velká osobnost. Děkuji za to, že jsem ji mohla poznat osobně a načerpat sebepoznání z jejího pohledu. Září z ní její skromnost, umění naslouchat a chápat.