Pohodový jarní týden ve Španělsku

Naučte se lépe zvládat stres a užijte si týden klidu a pohody na břehu Středozemního moře!

Nabízíme vám prostor se věnovat vaší psychické pohodě, daleko od kanceláře a každodenního stresu.

Ráno si protáhnete tělo a dodáte si energii zdravou a vyváženou snídaní.

Poté se budete věnovat osobnímu rozvoji, pomocí zábavných cvičení zapracujete na vaší schopnosti zvládat stresující situace v každodenním životě.

Po lehkém a výživném obědě můžete relaxovat u bazénu, projít se po okolí nebo se vypravit na nedalekou pláž.

Večer společně posedíme a zaměříme se na praktickou stránku zvládání stresu.

Domů pojedete odpočatí a s vnitřní pohodou, kterou vám jen tak něco nerozhodí.

Odpočinete si od vaší náročné a zodpovědné práce a dopřejete si čas pro sebe, znovu navážete kontakt se svým nitrem a s tím, co je pro vás opravdu důležité. Během skupinových workshopů začnete objevovat vaše skutečné priority a naučíte se prožívat více psychické pohody ve vašem životě.

Během pobytu se budete vyváženě stravovat. Poznáte jednoduché pokrmy inspirované tradiční španělskou kuchyní, kterými obohatíte váš jídelníček po návratu domů.

Každé ráno se projdete na čerstvém vzduchu, během dne si užijete slunce a přirozený pohyb ve vodě i v horách. Ze Španělska se vrátíte odpočatí, opálení, plní energie z úžasných zážitků a obohaceni o nová přátelství.

Informace o pobytu

Termín: 4. - 9. května 2019

Místo: Costa Blanca na středomořském pobřeží Španělska

Cena: 16.500 Kč + letenky a pojištění na vlastní zodpovědnost

Je pobyt určený pro vás?

 • jste žena nebo muž,
 • váš věk se pohybuje v rozmezí 25 - 55 let,
 • vaše práce je zodpovědná a náročná,
 • máte sedavé zaměstnání,
 • často zažíváte stres, jak v práci tak doma,
 • máte chuť zkusit něco nového.

 

Co všechno je v ceně pobytu?

 • plná penze podle zásad přirozeného stravování,
 • 7 nocí ve vile s dvoulůžkovými ložnicemi,
 • dopolední skupinová práce inspirovaná Gestalt terapií a Bioenergetikou,
 • večerní workshopy osobního koučinku,
 • jeden delší pochod/výstup během volného dne,
 • členství v uzavřené FB skupině pro účastníky pobytu, kde najdete podporu, inspiraci a nápady,
 • Bonus: dvě online konzultace po konci pobytu.

Na vlastní náklady:

 • letenka / jízdenka do Valencia
 • doprava na místo pobytu (rádi vám pomůžeme s hledáním vhodných spojů)
 • cestovní a zdravotní pojištění
 • kapesné
 • jídlo a nápoje mimo plán (kavárny a restaurace)

 

Cena

Cena pobytu: 16.500 Kč + doprava a pojištění na vlastní zodpovědnost a náklady

Přihlásit se můžete nejpozději do 25. dubna 2019 vyplněním rezervačního formuláře na konci stránky, telefonicky na čísle +420 607 279 329 (Petra Slade) nebo na e-mailu info@incorporeveritas.com. Tím vám vznikne předběžná rezervace.

Potvrzení vaší rezervace nastane po zaplacení zálohy ve výší 50% z celkové ceny. Platbu můžete provést převodem na účet nebo v hotovosti v kanceláři Petry Slade v Hutích pod Třemšínem (po dohodě).

 

Stornovací podmínky

Při zrušení účasti:

 • více než 30 dní před zahájením - storno poplatek 30% z celkové částky,
 • 30 - 14 dní před zahájením - storno poplatek 50% z celkové částky,
 • 14 - 1 dní před zahájením - storno poplatek 100% z celkové částky.

 

Ubytování

Vila v blízkosti pobřeží Středozemního moře v oblasti Costa Blanca (Španělsko) s dvoulůžkovými pokoji, koupelnami, s bazénem, parkovištěm, wifi připojením a s pračkou.

Lektorky

Kateřina Srbková | Gestalt terapeutka

Pomocí skupinových cvičení v uvolněném, zábavném a pohodovém prostředí se budeme snažit objevit naše vlastní prostředky ke zvýšení psychické pohody, uvědomit si nevědomé chování a vnitřně se zklidnit. Jsem přesvědčená, že jakákoliv změna vychází ze sebepoznání, ze sebepřijetí a z pozitivního vztahu k sobě a ke svému tělu.

Petra Slade | Osobní koučka

Pomohu vám skloubit nově nabyté poznatky a vnitřní postoje s vaším zaběhnutým životem, ke kterému se vrátíte domů. Společně najdeme způsoby, jak si uchovat vnitřní klid, nadhled a sebejistotu v to kým jste a za čím jdete. Z pobytu si odnesete proveditelné kroky, které vás budou motivovat do dalších týdnů a měsíců.

Rezervační formulář

Vyberte si přibližný termín, který chcete rezervovat.
Vaše rezervace se stane závaznou po zaplacení 5.000 Kč podle instrukcí, které vám co nejdříve pošleme na e-mail. Děkujeme.

Odezvy na předešlý pobyt

caret-down caret-up caret-left caret-right
Klára B. Česká republika

Na aktivní týden ve španělské Moraira jsem se nesmírně těšila. Za prvé jsem se neváhala přihlásit po přečtení úžasně nabitého programu a za druhé jsem vnitřně cítila, že bych se mohla vrátit "jiná". Jak a v čem jiná, to jsem však netušila. Teď už to mohu konečně popsat - vylepšila jsem ještě více své stravovací návyky díky brilantně připravené Emě, protáhla jsem si tělo s laskavou jógou pod dohledem Lucky a vyzkoušela si různá bioenergetická cvičení pod příjemnou taktovkou Katky.

A ta jinakost ? Jsem bohatší - získala jsem za ten krátký čas nové přátele.  Úžasné, pozitivně smýšlející lidi, se kterými jsem si měla tolik co říct a kteří mě svými vhledy a životními příběhy inspirovali k lepšímu JÁ. Děkuji, že jste!

S úctou k vám, Klára

Hynek F. Německo

Aktivního týdne na Costa Blanca jsem se účastnil naprostou náhodou a neplánovaně. Cílem pro mě bylo překročit svůj vlastní stín a seznámit se s docela jiným světem, novými lidmi. Snažil jsem se k tomu stavět otevřeně a předem neměl žádné konkrétní očekávání. Docela jednoduše… užít si road trip autem do Španělska, poznat nové lidi a strávit aktivně pár pěkných dní u moře.

Organizace týdne byla především v režii Emy s Katkou. Jejich práci hodnotím na jedničku. Všechno bylo zařízeno, domluveno a velice aktivně se staraly, abychom byli všichni šťastní. Bydleli jsme v krásné a prostorné vilce s roztomilým bazénkem přímo před domem.

V domě od samého začátku panovala velice přátelská atmosféra. Během chvíle jsme si mezi sebou vytvořili takřka rodinnou atmosféru. I když jsem byl v celé skupině jediný muž, dámy mě mezi sebe velice vlídně přijaly, respektovaly a celou dobu jsem se cítil příjemně.

Významnou součástí týdne byla zdravá výživa, konkrétně makrobiotická výživa. Ačkoliv mám rád dobré jídlo, tak stravování není přímo má životní priorita. O makrobiotické výživě jsem do té doby nikdy neslyšel. Ema vedla informačně nabité semináře a praktické ukázky vaření. Koncept přirozeného stravování podle čtyřech ročních období bylo ústřední téma celého týdne. Všechny dámy se očividně stravování aktivně věnují a ze seminářů byly nadšené. I mě jako naprostého laika a spontánního všežravce semináře fascinovaly. O třech čtvrtinách ingrediencí jsem ani netušil, že existují. Ochutnat makrobiotickou kuchyni byl gastronomický zážitek.

Jóga a pohyb byla další významná část programu. Naše Áčarja Lucka se věnuje józe mnoho let a je zkušená jogínka + instruktorka. Lekce měly několik témat. Soustředili jsme se na práci s dechem, s čakrami, sklidnění, vnímání energie a seznámil jsme se s několika Ásanami. V rámci týdne byl prostor i k výstupu na horu Ifach a maják v blízkosti.

Gestalt terapie v podání Kateřiny, byla z větší části pojatá jako skupinová aktivita. Na každý den měla Katka připravenou fyzickou techniku. V první části jsme se věnovali technice prakticky a na závěr bylo vyhodnocení a pocity.

Jsem moc rád, že byla příležitost přidat se k aktivnímu a transformačnímu pobytu ve Španělsku. Rozšířil jsem si tady obzory v oblasti výživy, byla příležitost zacvičit jógu. Bylo moc fajn poznat nové lidi, nahlédnout vzájemně do svých životů a to celé v krásném prostředí. Každý z nás je osobnost, prožil hezké i těžké chvíle. Jako společný jmenovatel bych u všech lidí viděl vitalitu a houževnatost. Hledají vytrvale cestu jak překonávat problémy, sama sebe, být lepší člověk, vědět víc, žít šťastný a naplněný život. U mě konkrétně nedošlo k transformaci o 180 stupňů. Z pobytu jsem si odnesl řadu informací a poznatků. V svém životě to budu po částech zkoušet implementovat a pozorovat důsledky. Díky všem za aktivní pobyt a přeji do budoucna hodně úspěchu a švandy.

Petra S. Česká republika

Na aktivní týden ve Španělsku jsem se předem velmi těšila, protože práci Kateřiny (Gestalt terapeutka) dobře znám a jsem nadšená svým pokrokem. Věděla jsem, že celá akce bude dobře zorganizovaná, protože se na Kateřinu můžu vždy spolehnout. Těšila jsem se též na krásné prostředí a počasí, které Costa Blanca nabízí.

Během tohoto týdne a dobře promyšleného programu jsem poznala nové zajímavé lidi. Vytvořili jsme si příjemnou atmosféru a vřelé vztahy, založené na důvěře a porozumění. Každý účastník byl zajímavá osobnost, od které jsem se mohla inspirovat a mnohému přiučit. Naoplátku jsem měla příležitost s některými z nich popovídat a otevřít jim nové možnosti a motivovat je k odvážným krokům. Prožili jsme společně krásné chvíle u moře i bazénu, při výšlapu hory Ifach, při courání po pláži i při večerním posezení a povídání.

Z workshopů přirozeného stravování, které vedla Ema, jsem si odnesla nadšení a chuť stravovat se jinak, lépe. Už při obědě jsem se těšila na večeři a co nového vyzkouším a naučím se! Mám spoustu nových receptů, které chci (a již jsem začala) používat. Jsou jednoduché a z kvalitních potravin, po kterých se cítím dobitá energií a sílou. Každý den jsme zažili úžasnou lekci jógy s Luckou a já mám velkou chuť jógu praktikovat i nadále, protože je darem pro mé tělo i mysl.

Z tohoto týdne si odvážím nová přátelství a dokonci i plány a nápady pro byznys akce, které chci realizovat s některými z účastníků. Mám nový network lidí, na které se můžu obrátit pro odbornou radu nebo je doporučit ve svém okolí, na základě důvěry. Odvážím si terapeutické a sebepoznávací techniky, které budu používat ve své práci s klienty jako jejich osobní a profesní koučka. Jsou to techniky, které mi pomohly pochopit další část mého já a mého jednání. Uvědomila jsem si své různé stránky, se kterými teď můžu lépe fungovat a využít jich jak k lepším výsledkům, tak k lepšímu prožívání různých situací. Odvážím si úžasný pocit, že se ve mě cosi pohnulo k lepšímu, avšak slova to nedokážou popsat.

Těším se na další akci v květnu 2019 a rozhodně řeknu všem svým kamarádkám, kamarádům, rodině, známým a v mém profesionálním networku ať jedou se mnou!

Petra Slade, ČR

Simona M. Španělsko

Užila jsem si plnými doušky mého krátkého pobytu u moře. Poznala skvělé lidičky, odpocinula od mého každodenního stresu, a dokázala jsem se relaxovat při pěkném povídání, józe, procházkami a skvělém makrobiotickém jídle.

Jógu jsem vyzkoušela poprvé a velmi mě pozitivně překvapila. Určitě u ní zůstanu. Dozvěděla jsem se mnoho o makrobioticke stravě, její produkty, přípravě a poznání o tom, jak je vše velice chutné mi ukázalo jak snadně můžu dále pokračovat i doma. Recyklace a reutilizace byla na místě celého pobytu a příjemně mě překvapila.
Celý pobyt na mě působila skvělá, usměvavá, oddychová atmosféra lidí, které jsem neznala, ale kteří se zúčastnili pobytu jako já a cítila jsem pocit sblíženosti, vřelého, milého jednání, jemného afektu a otevřených srdcí.

Petře moc děkuji za velmi silnou pozitivní energii, kterou jsem pocítila při našem povídání, jeji objektivní pohled na můj projekt mi otevřel mysl a poznání o různorodem uskutečnění mých snů a tímto i splnění mých životních cílů. Jistě mi dodala odvahu a namířila lépe mou perspektivu profesní budoucnosti. Emě za perfektní kuchyñ, Lucii za jedinečné hodiny jógy, a určitě Katce, která se mi dostala pod kůži, velmi ji oceňuji jako člověka, velká osobnost. Děkuji za to, že jsem ji mohla poznat osobně a načerpat sebepoznání z jejího pohledu. Září z ní její skromnost, umění naslouchat a chápat.