Říjnový aktivní týden

nahrávám mapu....

Datum a čas
07/10/2018 - 14/10/2018

Místo konání
Moraira, Španělsko

Kategorie:
Týdenní pobyt


Pobyt je vyprodaný, příští bude na přelomu května a června 2019. Děkujeme za zájem!

Zveme vás na první týdenní pobyt pro tělo i duši s přirozenou stravou, s hodinami skupinové práce na osobním rozvoji, jógou a osobním koučinkem v nádherném prostředí Středomořského pobřeží.

 

Ubytování

Týdenní pobyt (8 dní, 7 nocí) na španělském pobřeží Costa Blanca, konkrétně v městečku Moraira. Ubytování ve vile s dvojlůžkovými ložnicemi, s bazénem a s venkovním posezením. K dispozici je obývací prostor s jídelnou, kuchyně, koupelna, terasa, pračka, wifi.

 

Villa Hamor

 

Strava

Celý týden si budeme vlastními silami připravovat stravu, která bude téměř 100% veganská, s výjimkou některého dne, kdy využijeme přímořského klimatu a zařadíme rybu a mořské plody. Připravený jídelníček je také vhodný pro celiaky. Zaručujeme vám, že hlady trpět nebudete a navíc vaše tělo se díky rostlinné stravě pročistí a vyživí.

 

Program

Program sestává z hodin jógy, praktických hodin vaření, ze seminářů o přirozeném stravování s Emou Pokornou, z každodenních hodin skupinové práce na osobním rozvoji s Kateřinou Srbkovou a z jednoho výletu po okolí. Ve volném čase je možnost docházet na nedalekou pláž v městečku Moraira.

Jóga

Snídaně

Skupina osobního rozvoje (2 hodiny)

Příprava oběda

Oběd přibližně ve 13:00

Volno

Jóga

Příprava večeře

Večeře přibližně v 19:00

Seminář o přirozené stravě

 

Jóga

Na tento aktivní týden jsme pozvaly jogínku Lucii Nadymáčkovou z Brna. Budete mít možnost si s Lucií zacvičit přímo na pláži hodinu ráno před snídaní a další hodinu večer při západu slunce.

 

Osobní koučink

Aktivního týdne se zúčastní osobní koučka Petra Slade z Příbrami. Bude k dispozici pro každého, kdo bude mít zájem si s ní promluvit o svém životě, o práci a o svých plánech.

 

Cena pobytu

12 800 Kč (500 €)

Last minute! 11 000 Kč (430 €)

V ceně je zahrnuto: Ubytování, plná penze formou workshopů přípravy přirozené stravy, program (workshopy a semináře o přirozené stravě, osobní rozvoj, jóga, osobní koučink a výlet po okolí), předběžná konzultace, dvě online sezení Gestalt terapie, dvě online konzultace makrobiotického stravování.

Prosíme vyplňte rezervační formulář na konci této stránky, nebo nám napište na info@incorporeveritas.com.

 

Doprava

Doprava z vašeho bydliště do Španělska je na vaše náklady. Doporučujeme vám co nejdříve zabookovat váš let.

Nejbližší letiště jsou ve Valencia a v Alicante. Je možné se dopravit i do Barcelony nebo do Madridu a odtamtud pokračovat vlakem (respektive 3 a 2 hodiny cesty).

V neděli 7. a 14. října 2018 létají následující společnosti:

    • Smartwings z Prahy do Valencie
    • Vueling z Prahy do Barcelony a odtamtud vlakem do Valencie (cesta vlakem trvá 3 hodiny, poslední vlak odjíždí z nádraží Sants v 18:00).

Neváhejte se na nás obrátit s otázkami ohledně dopravy, poradíme vám.

V případě jakýchkoliv problémů se zakoupením letenek se prosím obraťte na pana Zdeňka Adamce z cestovní kanceláře Action Travel v Příbrami.

Pokud máte v plánu si pobyt ve Španělsku prodloužit před nebo po našem týdnu, napište nám a my vám poradíme, případně vám pomůžeme najít ubytování kdekoliv ve Španělsku.

 

Podnebí

Zatímco u nás v říjnu pomalu začíná zima, v jižněji položených částech Španělska teprve pomalu končí léto. Ve středomořské oblasti Costa Blanca je říjen měsíc, kdy si člověk oddechne po parném létě a naplno využívá příjemné teploty moře a relativní klid končící sezóny. Dny jsou slunečné a dlouhé, doznívající parné léto je pořád ještě znát. Občasné deště jsou příjemným zpestřením a obvykle netrvají dlouho.

 

Jak se zabalit na cestu?

Večery můžou být svěžejší, proto vám doporučujeme sebou zabalit aspoň jeden svetr nebo mikinu, dlouhé kalhoty z lehčího materiálu a aspoň jeden pár botasek na chůzi v přírodním prostředí. Nezapomeňte na pokrývku hlavy a na sluneční brýle. Oblečení si budete moct vyprat, ve vile je pračka a venkovní sušák na prádlo.

Na usnadnění balení vám na místě poskytneme repelenty, opalovací krémy, knihy na čtení, ručníky, sprchové gely a mýdla a lékárničku s nejnutnějším vybavením. Pokud na místě zjistíte, že vám něco chybí, v rámci možnosti vám to buďto zapůjčíme, nebo vás dopravíme do supermarketu. Calpe je v turisty oblíbené oblasti a je tady k dostání prakticky cokoliv.

 

Stornovací podmínky

Při zrušení účasti:

– více než 30 dní před zahájením – storno poplatek 30% z celkové částky.

– 30 – 14 dní před zahájením – storno poplatek 50% z celkové částky

– 14 – 1 dní před zahájením– storno poplatek 100% z celkové částky.

 

Rezervační formulář

Vyberte si přibližný termín, který chcete rezervovat.
Vaše rezervace se stane závaznou po zaplacení 5.000 Kč podle instrukcí, které vám co nejdříve pošleme na e-mail. Děkujeme.