Náš příběh

Promyšlenou kombinací osobního koučinku a Gestalt terapie dosahujeme skutečných výsledků při práci na vašem fungování ve vztahu.

 

Seznámily jsme už v roce 2013, kdy nás propojila společná přítelkyně, protože jsme obě pracovaly v kancelářích Evropské Komise a obě jsme se tehdy už nějaký čas zabývaly osobním rozvojem, Petra studovala koučink v Londýně na The Coaching Academy a Kateřina v Bruselu dálkově studovala psychologii na The Open University.

Osobně jsme se setkaly na svatbě naší přítelkyně na podzim roku 2016 a okamžitě jsme si padly do oka. V té době jsme již opustily úspěšnou kariéru v institucích a začínaly jsme na vlastní noze, Petra jako koučka a Kateřina jako terapeutka.

O něco později, na jaře roku 2017, jsme se začaly každý týden scházet na Skype a vyměňovat si naše zkušenosti, Petra si na vlastní kůži vyzkoušela terapii, ve které s Kateřinou pokračuje dodnes a Kateřina prošla koučinkem s Petrou, což jí pomohlo lépe organizovat svoji práci z domova a najít odvahu prosadit se jako terapeutka.

Během těchto pravidelných setkání vznikly nápady na společné akce. První z nich jsme uskutečnily v červenci roku 2017 v Hutích pod Třemšínem, byl to velice příjemný a inspirativní půlden v ženském kruhu, kde jsme za práce s tělem a upřímného sdílení zkušeností zkoumaly nevědomé programy chování z dětství.

Na jaře roku 2018 jsme spojily naše síly v rámci projektu In Corpore Veritas a začaly jsme pracovat na organizaci pobytů s osobním rozvojem (v kombinaci jógouy a workshopy zdravého stravování) ve Španělsku.

V srpnu jsme v rámci In Corpore Veritas zrealizovaly celodenní workshop na téma změny zaměstnání, naplnění v profesním životě a rozvoje potenciálu v osobních projektech. Téma práce na volné noze je nám blízké, po našich zkušenostech víme, že je to často zkouška nejenom profesní, ale i psychická, protože se člověk nevyhnutně dostává do kontaktu se svými osobními limity a potřebuje zapracovat na svém sebevědomí a sebedůvěře.

V říjnu proběhl týdenní pobyt ve Španělsku, během kterého jsme pracovaly na osobním rozvoji se skupinou účastníků. Byla to všestranně obohacující zkušenost, získaly jsme konkrétní představu o tom, jakým způsobem chceme nadále spolupracovat.

V květnu 2019 jsme zrealizovaly další workshop osobního rozvoje ve Španělsku. Shodou okolností se naše účastnice potýkaly se vztahovými problémy, stejně jako některé účastnice našeho říjnového pobytu. Téma vztahů, se kterým se obě setkáváme během naší individuální práce s klienty, nás začalo zajímat a naše spolupráce se po tomto přelomovém workshopu začala ubírat konkrétním směrem: jakým způsobem pomáhat ženám, které hledají kvalitní vztah?

Jsme tady pro ženy, které touží konečně najít toho pravého partnera, stejně jako pro ženy, které jejich vztah neuspokojuje a jsou ochotné na sobě zapracovat a zlepšit způsob, jakým ve vztahu fungují. Obě žijeme v dlouhodobém stabilním vztahu a chceme tuto životní zkušenost umožnit a usnadnit i vám.

Kateřina Srbková

Gestalt Terapeutka

Myslím si, že není přijatelné ani normální žít s depresí, úzkostí, nebo nízkým sebevědomím. Gestalt terapie může pomoct každému, kdo chce svůj život prožívat vědomě, v dobré náladě a se sebedůvěrou. Všichni máme schopnost prožívat plnohodnotný život v kvalitním vztahu s respektujícím partnerem.

S Gestalt terapií jsem se seznámila v roce 2014 a od té doby jsem postupně nabývala zkušenosti a přesvědčení o tom, že Gestalt způsob myšlení a techniky jsou velkým přínosem pro každého, kdo se jim otevře. Teprve na zkušenostním školení v Alicante jsem si začala uvědomovat, jak moje převážně mentální fungování ochuzuje můj každodenní život o prožívání emocí a skutečný kontakt se sebou a s ostatními. Průběžně rozšiřuji moje zkušenosti o bioenergetiku, enneagram a psychoanalýzu.

BSc. psychologie (Milton Keynes, UK), výcvik v Gestalt terapii (Alicante, Španělsko), členství ve Španělské asociaci Gestalt terapie, probíhající výcvik v Integrované klinické psychoterapii (Alicante, Španělsko). Individuální Gestalt terapie ve vlastní terapeutické praxi, vedení skupin osobního rozvoje v rámci projektu In Corpore Veritas. Osobní práce s ennagramem, účast na SAT programu ve Španělsku. Využití humanitní astrologie jako techniky osobního rozvoje.

Webové stránky

Petra Slade

Osobní koučka

Věřím, že každý z nás má obrovský potenciál žít život, který nás baví a naplňuje. Žít v kvalitním vztahu jak se sebou tak s ostatními a mít projekt, práci, povolání nebo byznys, který nám dává radost, smysl i peníze. Splnit si sny, zažívat dobrodružství. Cítit se dobře, sebevědomě, mít kuráž, užívat si každý den.

Podstatou koučinku jsou důvěrné rozhovory, bezpečný prostor být sám/sama sebou bez předstírání, zatajování a nalhávání si. Je to čas, kdy si uvědomíte, CO chcete, PROČ to chcete a JAK toho dosáhnout. Překonáváte sami sebe, svoje vlastní překážky. Otevíráte si nové možnosti a příležitosti. Zkoušíte, vymýšlíte, plánujete, bojíte se, váháte, učíte se, chybujete, ale především se posouváte kupředu. To vše vám pomůže k tomu, co chcete vytvořit.

Personal Performance Coaching Diploma u akreditované akademie The Coaching Academy (Londýn, UK). Koučovací program Hatch s koučkou Christinou Berkley (USA) zaměřený na prohloubení koučovacích dovedností, komunikaci a rozvoj podnikání. Několikaletá osobní a profesní práce s kouči v UK a USA, roční zkušenost s Toastmasters (Public Speaking Club). Šest let aktivní praxe koučování. Vedení rozvojových workshopů v angličtině a v češtině. Podpora podnikatelů v rámci Business Mastermind Příbram.

Webové stránky